8 czerwca 2012

Warszawa na Euro 2012

Dzisiaj początek Euro 2012!
Warszawa jest już biało-czerwona i pełna kibiców. Mimo, że deszcz pada, to jednak jest parno. Atmosfera jest bardzo gorąca! Jako, że pracuję na przeciwko Pałacu Kultury to wychodząc dzisiaj z pracy trafiłam prosto w tłum podążający do miasteczka kibica. Te emocje, jakie towarzyszą w morzu ludzi pozytywnie nastawionych i oczekujących wielkiego wydarzenia są po prostu nie do opisania i bezcenne. Bardzo lubię takie wydarzenia i tłumne świętowanie!

Myślę, że Polska dzięki Euro dużo zyskała. Nie podjęłaby się tylu inwestycji i nie zdołała ich dopiąć w tak krótkim czasie. Myślę, że możemy być dumni i powiedzieć, że super się przygotowaliśmy na to wielkie wydarzenie sportowe! Bo wyobraźmy sobie jakby miały takie mistrzostwa organizować w tym roku Grecja czy Hiszpania, które ledwo zipią po widmie kryzysu... A my wybudowaliśmy stadiony, drogi i ludzie są pozytywnie nastawieni!
Mimo, że mieszkam niedaleko Stadionu Narodowego i pracuję obok Pałacu Kultury to nie mam nic przeciwko Euro, jestem szczęśliwa, że organizujemy je i że mamy czym się chwalić. A dodatkowo cieszę się, że mam możliwość być tak blisko takich emocji:)

1 komentarz:

  1. zazdroszczę Ci tych emocji :) Chciałabym zobaczyć stadion, strefę kibica, tych wszystkich umalowanych ludzi :) Przeżywam teraz każdy nasz mecz i dopinguję z kanapy salonu :)

    OdpowiedzUsuń